❤ღ♥تایپیک هواداران تــاج کـبـیر آسـیا (استقلال)♥ღ❤ - صفحه 2
صفحه 2 از 66 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 653

موضوع: ❤ღ♥تایپیک هواداران تــاج کـبـیر آسـیا (استقلال)♥ღ❤

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    289
    به به میبینم که شعبه دوم کانون استقلالو زدید
    ایشالا بریم که زنجیره ای شیم
    ممنون دوداس جون

2. کاربر مقابل از yasharel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #12

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میزان امتیاز
    345
    مدافع عنوان قهرمانی لیگ را با برد آغاز کرد/پیروزی استقلال با شلیک نهایی مجیدی

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم*های گسترش فولاد تبریز و استقلال از هفته اول رقابت*های لیگ برتر با حضور بیش از 20 هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام تبریز از ساعت 22:15 برگزار شد.

قضاوت این بازی برعهده حسین زرگر بود. وی به حنیف عمران*زاده و هاشم بیک زاده از استقلال کارت زرد نشان داد و در دقایق پایانی ساموئل را با کارت قرمز از بازی اخراج کرد.

گل تیم گسترش فولاد در دقیقه 18 توسط مهرداد بایرامی از روی یک ضربه ایستگاهی مستقیم به ثمر رسید اما آرش برهانی در دقیقه 34 بازی را به تساوی کشاند.

در نیمه اول شاگردان خطیبی با نیروهای جوان برتری عددی در محوطه جریمه استقلال داشتند اما این تیم بعد از گل عقب کشید ولی در نهایت بازی با همان نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.

در نیمه دوم استقلال به قصد جبران وارد زمین شد که به هدفش هم رسید و بازی را به تساوی کشاند. در ادامه حضور خطیبی باعث شد تا تبریزی*ها حملات پراکنده ای روی دروازه استقلال داشته باشند و حتی می توانستند توسط شفیعی به گل برسند اما این اتفاق نیفتاد تا استقلال روی تیزهوشی و تجربه مجیدی در دقیقه 88 دروازه فروزان را باز کند و به 3 امتیاز شیرین برسد تا در گام اول 3 امتیاز خارج از خانه را کسب کند.

ترکیب گسترش فولاد:

محسن فروزان، سید امید نظامی*پور، سعید آقایی( 52 رسول خطیبی)، امیر تیزرو، خالد شفیعی، سید مهدی قریشی، احمد امیر کاردار، میثم نقی زاده، سامان نریمان جهان(86 مرتضی محفوظی)، سید ایمان موسوی و مهرداد بایرامی

سرمربی: رسول خطیبی

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، هاشم بیگ زاده، خسرو حیدری، جی لوید ساموئل، پژمان نوری(63 احمد جمشیدیان)، سیاوش اکبرپور، آرش برهانی(54 فرهاد مجیدی) و محمد قاضی

4. 4 کاربر مقابل از devdas عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    ̡͌l̡̡̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡
    میزان امتیاز
    396
    مرسی آقا فرهاد که نمیزاره لنگیا نفس بکشن

زیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــر مایــــــــــــــــــــــ ـــید بگو خـــــــــــــــب...

6. کاربر مقابل از hopital عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. Top | #14

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میزان امتیاز
    345
    قلعه نوعی: خلا جباری احساس شد/ حتی اگر ک آذری از من ممنون باشد برایم کافی است

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نکونام از استقلال به کمیته انضباطی شکایت نمی کند.

به گزارش اوج نیوز، امیر قلعه نوعی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: خدا را شکر که بازی را بردیم. با اینکه باد تاثیر منفی روی بازی گذاشت اما توانستیم 3 امتیاز را کسب کنیم. البته اگر آرش برهانی در نیمه اول دقت می کرد کار ما راحت تر می شد.

وی ادامه داد: با اینکه تیم ما از شرایط آرمانی به دور است و تمرینات را دیر شروع کردیم اما توانستیم در هفته اول پیروز شویم.
    قلعه نوعی درباره وضعیت جواد نکونام گفت: نکونام 2 جلسه با استقلال تمرین کرد و به همین دلیل به تبریز نیامد. مطالبات او هم به زودی پرداخت می شود و من مطمئنم او به کمیته انضباطی شکایت نمی کند. جواد به استقلال و کشورش علاقه دارد و می خواهد خدمت کند.

وی درخصوص خلا جباری گفت: من امروز خلا جباری را در استقلال حس کردم. اکر جمشدیان آماده شود و کرار هم بیاید این مشکل برطرف خواهد شد.

قلعه نوعی درباره شعارهایی که علیه وی داده شد، افزود: من یک سال توانستم تراکتور را آسیایی کنم و سال بعد هم این تیم با بازیکنانی که من می خواستم آسیایی شد. به فرهنگ مردم آذربایجان این شعارها نمی خورد.

چند میلیون آذری و حتی آنهای که در خارج از ایران هستند از من به خاطر نتایجم در تراکتور تشکر کردند. این چند نفر هم که شعار می دهند شایداز این ناراحتند که من تراکتور را آسیایی کردم.
    وی تاکید کرد: حتی اگر یک آذری از من راضی باشد برای من کافی است. نمی گویم این افراد از جایی خط گرفته اند. کار آنها خودجوش است. اگر من 2 سال پیش می خواستم از تراکتور بروم لیست نمی دادم. افرادی باعث جدایی من شدند.

قلعه نوعی در پاسخ به این سوال که ساموئل جانشین جباری شده، گفت: من باید این سوال را اصلاح کنم. ساموئل هافبک دفاعی است و جباری تهاجمی. اصلا اینطور نبوده که من ساموئل را جانشین مجتبی کنم.

وی درباره مربیگری رسول خطیبی گفت: خطیبی از مربیان آینده دار فوتبال ما خواهد بود. من در تیم ملی او را بازی دادم و خوشحالم الان فرصتی در بخش خصوصی برایش فراهم شده که مربیگری کند. من به خاطر او در تیم ملی زیاد حرف شنیدم اما مطمئنم او اینده خوبی در فوتبال ایران خواهد داشت.

سرمربی استقلال افزود: امشب 90 دقیقه در ورزشگاه علیه من شعار دادند.وقتی با تراکتور مقابل استقلال و پرسپولیس قرار می گرفتم به قومیت ترکی توهین نمی شد اما به خود من می شد. کلا من چنین توهینهایی را محکوم می کنم چون همه جای ایران سرای ما است. آذربایجان هم جزو تاریخ ایران است و افراد بزرگی در این سرزمین بوده اند.
    وی درباره اینکه استقلال چرا درون دروازه فقط به رحمتی متکی است؟ گفت: در همه جای دنیا درون دروازه فقط روی یک بازیکن تمرکز می شود. در استقلال هم همین طور است.البته ما سرمایه ای مثل حسینی داریم که در آینده عابدزاده می شود.

قلعه نوعی خاطرنشان کرد: خوشحالم که استقلال با فکر و کمک بازیکنان استقلال به تیم ملی رفت. بازیکنان ملی پوش استقلال احساسشان به تیم ملی و استقلال یکی است و چون ما نماینده ایران هستیم همه برای نام کشورمان تلاش می کنند.

سرمربی استقلال بیان کرد: هدف ما حضور مقتدرانه در آسیا و دفاع از عنوان قهرمانی است. بعد هم به جام حذفی فکر می کنم. کار ما حساس است و بازیکنان هم این حساسیت را درک کرده اند.

8. 4 کاربر مقابل از devdas عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    396

کلیپ گلهای استقلال به گسترش فولاد تبریز

گل اول توسط آرش برهانی

گل دوم توسط فرهاد مجیــــــدی

دانلود

خلاصه بازی

هوادار استقلال و فرهـــاد

ویرایش توسط hopital : جمعه ۰۴ مرداد ۹۲ در ساعت ۱

10. 2 کاربر مقابل از hopital عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میزان امتیاز
    17
    امشب جای آندو خالی بود...خیلی فرهاد خوب بازی میکنه....به همه ی استقلالی هایی که به زودی سه ستاره میشن تبریک میگم.....دستو جیغو هورااااااااااااااااآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآ

12. 2 کاربر مقابل از elahee عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    396
    ماجدی:خطیبی ادعایش را ثابت نکند شکایت می*کنم/حضور مربی-بازیکن منسوخ شده است!

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: اگر خطیبی نتواند ادعایش را ثابت کند از او شکایت خواهم کرد.

میرشاد ماجدی در گفت*وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اظهارات رسول خطیبی مبنی بر تماس*های وی با سعید آقایی بازیکن این تیم اظهار داشت: اگر رسول خطیبی این حرفها را زده باید بیاید آنها را ثابت کند.

وی افزود: او باید اول بداند که آیا من این بچه را می*شناسم یا نه؟ حتی علی دوستی از من خواست که با خطیبی تماس بگیرم و بخواهم که این بازیکن به اردوی تیم ملی اضافه شود اما من به دوستی گفتم که هرگز این کار را انجام نمی*دهم چون شما به دبیرکل نامه بزنید و دبیرکل نیز با باشگاه در ارتباط باشد.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: جامعه فوتبال میرشاد ماجدی را می*شناسد و زدن این تهمت*ها درست نیست و اگر خطیبی نتواند در صورت زدن این صحبت*ها آن را ثابت کند پای شکایتم تا لحظه آخر می*ایستم.

ماجدی در ادامه گفت*وگو با فارس تاکید کرد: آیا این کارها منسوخ شده یا اینکه به عنوان یک مربی بازیکن در لیگ برتر فعالیت کنیم؟ دوستان بهتر است به جای زدن تهمت به دیگران به دنبال سامان دادن تیم خودشان باشند. خطیبی قبل از لیگ هم صحبت*هایی را به استقلال منتسب کرد که من پاسخ دادم و خواستم که تا زمانی که لیگ شروع نشده وارد این مباحث نشود و باید بگویم که انسان باید جنبه باخت داشته باشد. او اگر نتواند صحبت*هایش را ثابت کند صبح شنبه از طریق دادگاه از او شکایت خواهم کرد.

سرپرست تیم استقلال در واکنش به شعارهای تماشاگران علیه بازیکنان به قلعه*نویی گفت: تمام استادیوم علیه بازیکنان و سرمربی شعار دادند و امیدوارم ناظر بازی این مسائل را منعکس کند چون در این دنیای ارتباطات که همه به هم نزدیک هستند این کارها منسوخ شده است.

ماجدی در خصوص بازی نیز گفت: بازی خوبی انجام شد و در نیمه اول خیلی موقعیت داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم ولی در نیمه دوم از تجربه تیمی*مان استفاده کردیم.

وی در خصوص اینکه بالاخره تکلیف کرار چه شد گفت: همانطور که قبلا گفتم مدیر برنامه*های این بازیکن باید نظر نهایی را بدهد و اگر او بازیکن آزاد باشد می*تواند در استقلال بازی کند.

14. 2 کاربر مقابل از hopital عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    12
    هه,زیر مایید, بگو خب!

16. کاربر مقابل از eshgheaji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

17. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    میزان امتیاز
    0
    سلام به همه استقلالی های عزیز من اولین باره که این تاپیک رو میبینم ولی از این به بعد همیشه هستم
    به امید قهرمانی تو آسیا

- - - Updated - - -

سلام به همه استقلالی های عزیز من اولین باره که این تاپیک رو میبینم ولی از این به بعد همیشه هستم
    به امید قهرمانی تو آسیا

18. کاربر مقابل از imported_samir17777 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

19. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    396
    فرهاد همچـــنان می درخشد

عکس زیر صحنه ی گل پیروزی بخش کاپیتان آبی ها ، به گسترش فولاد است. کاپیتانی که همیشه و در همه حال آماده ی کمک به تیم محبوبش استقلال بوده. چه بازی هایی که در ترکیب ثابت بازی کرده مثل بازی با الشباب و فولاد، چه بازیهایی که حتی قبل از پایان نیمه اول به زمین آمده مثل بازی با العین در تهران، و چه بازیهایی که در اواخر نیمه دوم به میدان آمده مثل بازی با راه آهن، با گلها و حرکاتش تاثیر مستقیم در پیروزی استقلال داشته است.
    کافیست این رفتار حرفه ای رو با رفتار خیلی از بازیکنان به ظاهر بزرگ ولی خرده پای امروز مقایسه کنیم تا ارزش این کاپیتان دوست داشتنی را بیشتر بدانیم. بازیکنان کوچکی که نیمکت نشینی را برنمی تابند و تیمشان را با مصاحبه های بی دلیل به حاشیه می برند و یا نیمکت نشینی را دلیل موجهی بر ناآمادگیشان می دانند.
    امسال هم خیال هواداران پرشمار استقلال با داشتن یک فرهاد آماده چه در ترکیب ثابت استقلال و چه به عنوان یک ذخیره طلایی راحت است

کاپیتان تـــــــــمام نشـــــــدنی

- - - Updated - - -

فتح الله زاده:انتظار چنین حرفهایی را از سرمربی گسترش نداشتم/آندو در استقلال می ماند

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:نکونام سال گذشته هم خیلی با استقلال مدارا کرد و در این فصل ما حتما به تعهداتمان عمل می کنیم.

علی فتح الله زاده در گفت و گو با اوج درباره اظهارات رسول خطیبی اظهار داشت:به نظرم آقارسول حرفهای خوبی نزد.او بازیکن استقلال بود و استقلالی است.اصلا در زمان حضور خودم،خطیبی به استقلال پیوست و من به خوبی از روحیاتش خبر دارم.نمی دانم چرا چنین موضعی گرفته است.

وی ادامه داد:شاید شرایط بازی به او فشار آورده است که چنین حرفهای را بیان کرد اما حقیقتا از این صحبت ها تعجب کردم و باید بگویم انتظار چنین مسائلی را نداشتم.به خطیبی به عنوان یک برادر توصیه می کنم با توجه به آتیه درخشانی که به لطف خدا در پیش دارد در فوتبال ظرفیتش را بالا ببرد.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه مصمم به پیگیری حقوقی اظهارات رسول خطیبی است یا نه گفت:حتما بحث را پیگیری می کنیم.چنین اتهاماتی به شخصیت دانشگاهی مثل میرشاد ماجدی نمی چسبد.

وی درباره اینکه آیا آندرانیک تیموریان در استقلال می ماند یا نه گفت:آندو تا پایان فصل با خواهد ماند.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه گفته می شود جواد نکونام در انتظار نقد شدن چک خود هست و در صورت عدم انجام این مهم پیوستنش به استقلال منتفی می شود اظهار داشت:نمی دانم این شایعات از کجا می آیند.اصلا چنین بحثی نیست.نکونام سال گذشته هم خیلی با استقلال مدارا کرد و در این فصل ما حتما به تعهداتمان عمل می کنیم.

فتح الله زاده درباره دیدگاهش درباره مدعیان فصل جدید لیگ برتر گفت:استقلال،سپاهان و پرسپولیس که در هفته نخست به پیروزی رسیدند مدعیان قهرمانی هستند.ضمن اینکه تراکتورسازی و فولاد را هم همچنان جزو مدعیان می دانم و شکست آنها در هفته های نخست چیزی از ارزش هایشان کم نمی کند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)